Zobrazeno 1 až 10 z celkem 72 článků.

Spadl nám obrovský kámen ze srdce. Je to zadostiučinění pro celý klub, říká Lukáš Kočiřík

FBS Olomouc je v Národní lize. Po letech čekání a mnohdy i zklamání to letos konečně vyšlo. Mužské áčko prokázalo nejen herní kvalitu, ale i soudržnost, obětavost, vzájemný respekt a stoprocentní nasazení. Nepostradatelnou součástí letošního úspěšného týmu byl hlavní trenér Lukáš Kočiřík. Jak letošní sezónu vnímal? Jak těžké bylo play-up? Co nechybělo letošnímu týmu oproti těm minulým? A povede FBS i ve vyšší lize?

Fantasie! Muži vyhráli v Bohunicích a jsou krok od Národní ligy

Třetí zápas vyrovnané série Olomouc versus Hornets Brno přinesl znovu fantastickou podívanou. Hanáci měli soupeře dvě třetiny tam, kde potřebovali. Bohunice se ale v poslední fázi vzchopily a nasázely rovnou pět branek. Třikrát dokázaly snížit na rozdíl jediného gólu. FBS si ale zápas zkušeně pohlídalo, vyhrálo, a na postup do vyšší ligy už mu schází jediné vítězství.

První zaváhání v play-up. Hornets vyrovnali sérii

Druhý duel posledního kola play-up mezi Olomoucí a Hornets neměl pro Hanáky šťastný konec. Po nepovedené druhé třetině podlehli v play-up poprvé, a série se tak za stavu 1:1 přesouvá do brněnských Bohunic.

Fantasie! Olomouc urvala první bod závěrečné série s Hornets

Před Olomoucí leží už jen poslední krok, třetí kolo play-up, které v případě výhry zaručí již jistý postup do Národní ligy. Hanáci sérii otevřeli nejlépe, jak mohli. Přestože to bylo velké drama, po prvním dni mají na kontě první vítězství.