Zveme Vás na charitativní utkání 1. ligy juniorek proti Bulldogs Brno! Výtěžek poputuje do Klokánku Olomouc

První prosincová neděle bude ve znamení čtrnáctého kola 1. ligy juniorek, při kterém proběhne charitativní sbírka na podporu organizace Klokánek Olomouc. Juniorky hostí brněnské Bulldogs, které se momentálně nachází na desáté příčce v tabulce. Zatímco dosud neporažené olomoucké juniorky se pyšní už třinácti výhrami v řadě a jsou tak suverénními lídry tabulky!

Klokánek Olomouc je zřízen a provozován Fondem ohrožených dětí. Tento projekt si klade za cíl nabídnutí rodinné péče dětem na přechodnou dobu. Konkrétně olomoucký Klokánek funguje již od roku 2013, kdy byl 1. listopadu slavnostně otevřen. Od té doby pomohl spoustě dětem, které zde našly útočiště, a proto i klub FBS Olomouc chce tento projekt podpořit! V rámci charitativního utkání se tak budou vybírat peníze, a to ze vstupného, prodeje občerstvení nebo také ve formě dobrovolného příspěvku.

Olomoucké juniorky se tentokrát utkají s brněnskými Bulldogs, se kterými již hrály v prvním kole. Zápas měl tehdy velmi vyrovnaný průběh a rozhodla až třetí třetina, kdy v padesáté minutě Klára Souralová otočila skóre a Hanačky si připsaly svou tehdejší první výhru za konečného stavu 2:1. Vzhledem k vyrovnanému souboji se tak diváci mohou opět těšit na napínavé a atraktivní utkání!

Na hřišti se objeví mimo jiné i juniorské reprezentantky v podobě Terezy Hlaviznové, Valentýny Zerzánové a Gabriely Vaculové, které byly součástí české reprezentace na EFT juniorek ve Švédsku. Přijďte proto 4. prosince v 15:00 na Čajkarénu podpořit nejen domácí juniorské hráčky, ale i místní Klokánek!

Obrázek 1: Logo organizace.