Ženy svoji skupinu zvládly bez ztráty květinky

BOHEMSCA FBS Olomouc porazila Hradec Králové, Světlou nad Sázavou, Svitavy a Prague Tigers. Skupina D se odehrála 31.8. a 1.9. ve Světlé nad Sázavou, Olomouc ze skupiny vyšla se skórem 26:4

BOHEMSCA FBS Olomouc 8:1 IBK Hradec Králové

Olomouc hned v úvodním zápase tabulky přejela Hradec Králové. Zápas byl v podstatě rozhodnut hned v druhé minutě, když šly ženy do dvoubrankového vedení po gólech Hyršové a Zerzánové. Následovalo osmiminutové brankové ticho, které přerušila v 10. minutě Hyršová. Olomoucké hráčky se prosadily ještě pětkrát a vyhrály úvodní duel 8:1.

BOHEMSCA FBS Olomouc 5:0 Světlá nad Sázavou

Ani domácí Světlá nedokázala olomoucký vlak zastavit. Ačkoli první třetina byla vyrovnanější, než by se dalo čekat, tak následující dvě byly už v režii Olomouce. Tři body si připsala Eliška Planková.

BOHEMSCA FBS Olomouc 7:0 FKB TJ Svitavy

Nedělní dopoledne nebylo o nic ošklivější než sobota. Olomouc opět nastoupila na palubovku a nedala soupeřkám vydechnout. Zápas rozproudila v 7. minutě Cholinská. Následovaly ji Zerzánová, Hyršová, Šmídková, Suchánková a Planková. Cholinská se prosadila nakonec i podruhé.

Prague Tigers 3:6 BOHEMSCA FBS Olomouc

Poslední zápas skupiny o první místo nabídl asi o něco větší drama, než by si každý příznivec olomouckého florbalu představoval. Ženy sice vedly už v sedmé minutě 2:0, ale Tigers pomalu začaly stahovat. Do poslední třetiny se šlo za vyrovnaného stavu 3:3. Naštěstí dokázaly hráčky v olomouckých barvách vytěžit své kvality a v poslední třetině se prosadily třikrát.