Ženy porazily Jičín a zajistily si své místo v play-off! Juniorky si připsaly devatenáctou výhru

Devatenácté kolo Extraligy žen přineslo nejen finanční podporu olomouckým sledge hokejistům, ale také důležitou výhru nad Jičínem 7:3, díky které si ženy zajistily místo v play-off a v tabulce se vyšvihly na šestou příčku! I olomoucké juniorky si připsaly další úspěch, a to výhru nad Českými Budějovicemi. Pyšní se tedy již devatenácti výhrami v řadě.

Charitativní utkání proti FBK Jičín dopadlo ve prospěch domácích. V první třetině viděli diváci vyrovnaný souboj, ve kterém se oba kádry dvakrát prosadily. Z domácích to byly Lucie Cholinská a Gabriela Vaculová.

V druhé části se již vedení ujaly Hanačky, které dokázaly soupeři nadělit tři góly. Znovu skórovala Lucie Cholinská a Gabriela Vaculová. Třetí úspěšnou střelkyní pak byla Zuzana Hubáčková. Soupeř dokázal vstřelit jednu branku, a tak druhá třetina skončila za stavu 5:3 pro domácí.

V poslední části si Hanačky už jen potvrdily svou výhru dalšími dvěma góly, na které soupeř již reagovat nedokázal. Šestý gól vstřelila Eliška Pešavová a poslední, sedmý opět Lucie Cholinská, čímž zkompletovala hattrick! Ženy si svou výhrou připsaly tři cenné body, které je v tabulce posunuly na šestou příčku a otevřely jim dveře do play-off.

Kromě výhry se ale také během utkání podařilo vybrat krásných 11 513 Kč, které poputují za SOHO Olomoučtí Kohouti z. s. – Parahokej Olomouc!

Pozápasový rozhovor s trenérem Radkem Řehákem a hráčkou utkání Gabrielou Vaculovou si můžete pustit na odkazu: https://youtu.be/Y7yURaX4fOg

Hrály také juniorky, které pokračují ve své neskutečné šňůře výher! Tentokrát zvítězily nad Českými Budějovicemi, a to 11:3. Mají tak na svém kontě plný počet bodů a stále jsou suverénními lídry tabulky.