Ženy na Bulldogs opět nestačily. Juniorky si připsaly další dvě výhry

Ženy se v rámci třináctého kola podruhé utkaly s Bulldogs Brno. Bohužel ani tentokrát to pro ně nedopadlo vítězně a soupeř si tak za výhru 4:2 připsal tři body. I olomoucké juniorky hrály s brněnskými týmy. V sobotu vyhrály nad Židenicemi 7:0 a v neděli odehrály charitativní duel na podporu organizace Klokánek Olomouc s Bulldogs, které porazily 8:1 a stále tak pokračují ve své vítězné šňůře!

Ani druhý zápas s brněnskými Bulldogs nedopadl pro Hanačky vítězně, i když první třetina byla velmi vyrovnaným duelem, při kterém oba týmy vstřelily dva góly. Z domácích dvakrát skórovala Michaela Žáková a z hostů Vlaďka Maděrová, obě děvčata se pak stala i hráčkami utkání.

Po prvních dvaceti minutách se však Hanačky už nedokázaly prosadit a zápas byl tak v režii Bulldogs. V druhé třetině dala gól silná brněnská hráčka Anna Brucháčková a v poslední části zápasu vstřelila poslední branku utkání Karolína Sovadinová. Bulldogs se tak za konečného stavu 4:2 staly jednoznačnými vítězkami utkání a z odnesly si tak tři cenné body do ligové tabulky. V tabulce nyní stojí na šesté příčce, zatímco Hanačky bodová ztráta sesadila na osmé místo.

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Radka Řeháka a hráčky utkání Vlaďky Maděrové si můžete pustit zde: https://www.youtube.com/watch?v=b15W39Zo1F0

Olomoucké juniorky si naopak připsaly další dvě výhry na své konto. Nejprve se utkaly s Židenicemi, nad nimiž suverénně zvítězily za stavu 7:0. Další den, v neděli 4. prosince, pak odehrály charitativní duel na podporu olomouckého Klokánku s Bulldogs. V rámci této sbírky se díky štědrým divákům podařilo vybrat krásných 6 840 Kč. Olomoucké juniorky navíc i s přehledem zvítězily, a to 8:1, čímž si připsaly neuvěřitelnou patnáctou výhru v řadě! Jsou tak nadále jednoznačnými lídry tabulky.