Ženská sekce si střihne duely s Brnem

První prosincový víkend bude plný zápasů proti brněnským týmům. Ženy čekají v sobotu 3. prosince v 17:00 Bulldogs, se kterými ve druhém kole Extraligy žen prohrály v posledních sekundách. Lídři tabulky, olomoucké juniorky si ve stejný den zahrají s Židenicemi a v neděli hostí v rámci charitativního utkání na podporu organizace Klokánek Bulldogs.

Druhý zápas olomouckých žen s Bulldogs Brno bude jistě bouřlivým a atraktivním utkáním, v němž budou Hanačky chtít dohnat body, o které přišly při prvním duelu s tímto soupeřem. Zápas měl tehdy velmi vyrovnaný průběh a do poslední minuty se nevědělo, kdo zvítězí. Ve třetí třetině už to vypadalo, že bude prodloužení, ale pár sekund před závěrečnou sirénou Liliana Bolfová za asistence Emy Brucháčkové vstřelila rozhodující branku a Hanačky tak zakusily první prohru sezony s konečným stavem 6:7.

Bulldogs se aktuálně, po dvanácti odehraných duelech, pyšní jen jedním bodem navíc oproti Hanačkám a se šestnácti body stojí na šesté příčce tabulky. Navíc mají ve svém kádru jednu z nejlepších hráček extraligy, a to Annu Brucháčkovou, která se svou sestrou Emou tvoří velmi nebezpečné útočné duo. Je tak jasné, že pokud chtějí olomoucké ženy zvítězit, budou si na tato jména muset dávat velký pozor.

Také olomoucké juniorky čeká další herní víkend. V sobotu se utkají s Židenicemi, které mají na kontě zatím čtyři výhry a v neděli 4. prosince proběhne v rámci duelu s Bulldogs Brno charitativní sbírka na podporu organizace Klokánek Olomouc. Neváhejte proto a přijďte místní juniorky v sobotu v 18:00 a v neděli v 15:00 podpořit na Čajkarénu!