Z ostatních kategorií minulý týden bojovaly jen tři. Všem se dařilo,

O víkendu se do bojů pustili pouze starší žáci A, elévové a ženy B. Z osmi zápasů jich sedm dopadlo vítězstvím olomouckého týmu a ten zbylý skončil remízou. Ženy dokonce zaznamenaly vítězství 33:1 nad Opavou.

Starší žáci B

Béčko starších žáků bojovalo s Jeseníkem. Ten vstoupil do utkání brankou ve čtvrté minutě. Michal Urban dokázal v desáté vyrovnat, ale ještě v téže minutě šel soupeř opět do vedení. Na konci periody stav usměrnil na 2:2 Tadeáš Krumpholz. Ten brankově otevřel i druhou část. Po něm se trefil ještě Adam Beneš a Krumpholz dokonal hattrick ve 22. minutě. Třetí třetina už přinesla jen dvě branky soupeře, který se jimi už nedotáhl a prohrál 4:5.

Jiný už byl duel s Víkýřovicemi. Erik Opluštil otevřel skóre ve třetí minutě, Olomouc se do konce třetiny trefila ještě třikrát. Postupně svůj náskok navyšovala a navyšovala, Opluštil a znovu i Krumpholz zaznamenali hattrick. Nakonec FBS vyhrál 10:3.

Elévové

Elévský tým měl v neděli další turnajový den, kde se střetl se čtyřmi týmy. Nejprve se mu postavil Uničov, který ale dostal velký příděl a prohrál 5:24. Pak si Hanáci vychutnali taky Jeseník v poměru 17:13. Souboj s Litovlí přinesl remízu 9:9, ale následně si FBS znovu zastřílel, když rozdrtil prostějovský SK K2 v poměru 23:2.

Ženy B

Ženská rezerva sehrála dva úplně odlišné duely. Nejprve se utkala s Asperem Šumperk. První a třetí třetina nepřinesly žádné branky. V té prostřední se trefily Alena Sklenářová a Monika Stecová. Zápas tak dopadl výsledkem 2:0 pro olomoucký celek. Totálně odlišné pak bylo klání s celkem KTG Bruises Opava. Hanačky se dostaly do vedení už v šestapadesáté sekundě. Za první třetinu vsítily čtrnáctkrát, soupeř jen jednou odpověděl. Kanonády přišly i ve druhé a třetí části, které dopadly výsledky 9:0 a 10:0. Na celkovém výsledku 33:1 se bodově podílelo hodně hráček, Monika Tihlářová zapsala parádních 9 bodů (3+6), bilancí 5+3 se blýskly Sklenářová a Jana Cholková, Stecová si připsala 4+4 a 4+3 zase zaznamenala Michela Čechová.