Víkend patřil mladším kategoriím

Kromě elitních týmů mužů, žen a juniorek se do víkendových bojů dostaly pouze čtyři další kategorie, a to vesměs ty mladší. Dařilo se elévkám a mladším žákům 2010. Dorostenci sehráli pouze jeden zápas, který neskončil vítězně, zatímco mladší žáci 2011 skončili s bilancí 1:3.

Dorostenci B

Dorostenecká rezerva měla na programu pouze jeden zápas. Utkala se se Šternberkem. Ten šel do vedení po necelé minutě, na což ale Olomouc dvakrát zareagovala. Druhý gól Olomouce a Šternberka však dělilo pouze patnáct sekund a úvodní dějství dopadlo remízou. V druhé části padla pouze jedna branka, bohužel do olomoucké sítě. Třetí třetina pak začala velmi špatně. Šternberk třikrát navýšil a FBS už pouze šest sekund do konce snížil stav na konečných 3:6.

Mladší žáci 2010 a 2011

Oba týmy mladších žáků sehrály o víkendu čtyři duely. Ti starší z nich se nejdříve utkali s Asperem, který porazili 4:1. Následně jednoduše přehráli Lipník výsledkem 14:0. Zadařilo se jim taky proti Přerovu, nad kterým vyhráli 9:1. Jen v posledním duelu je Šternberk přemohl 6:0. Mladší florbalisté podlehli nejdříve 3:9 Litovli. Následně těsně padli 2:3 s Mohelnicí. Nezadařilo se jim ani proti Přerovu, zápas dopadl 1:4. Chuť si ale napravili alespoň v posledním duelu, když porazili hranické Sokoly 7:2.

Elévky

I elévky si připsaly další čtyři starty. Nejdříve se jim zadařilo, když porazily Havířov 5:1. Následně remizovaly s Orcou Krnov 2:2. Při neúčasti FBC Přerov se tak následně dvakrát utkaly s FBC Ostrava, přičemž zvítězily 7:6 a 5:0, díky čemuž také byly vyhlášeny týmem turnaje. Velice se dařilo mladé nadějné brankářce Tereze Hrouzkové.