Ostatním týmům se nedařilo, dvě vítězství přivezly pouze dorostenky

Čtyři týmy FBS mimo ty elitní tentokrát zasáhly do víkendových mačů. Kromě dorostenek se ale žádnému z nich nedařilo. Rezervy starších žáků ani žen na výhru nedosáhly, Elévové vyhráli jen jeden ze tří duelu.

Starší žáci B

Rezervu starších žáků čekala dvě víkendová klání. Obě dopadla smírně, remízou. Nejprve se Olomouc utkala s Uničovem Yellow. V zápase vedla 2:0, ale vedení ztratila. Dokázala se do něj dostat ještě dvakrát, ale soupeř se vždy dotáhl a duel skončil 4:4. Proti Litovli museli žáci dotahovat. A to hned dvakrát. Ve 23. minutě zápasu už Tatran vedl o dva góly, ale FBS dotáhl na 3:3 a  tento duel tak vítěze nenašel.

Elévové 2012

Již čtvrtý turnajový den měli v neděli na programu elévové. Ti se nejdříve utkali s Šumperkem, se kterým remizovali 9:9. Následně vyhráli 14:9 nad Šternberkem. Na závěr se jim nezadařilo v totální přestřelce s Litovlí, které podlehli 16:19.

Ženy B

Rezerva žen se nejdříve utkala s Hranicemi. Byl to velice zajímavý zápas, a to tím, že v něm padly jen dvě branky. Soupeř šel do vedení ve 24. minutě, Eva Stecová v poslední minutě srovnala a zápas dopadl remízou. Béčku se nezadařilo ani proti rezervě Vítkovic. Do vedení ho sice poslala Jana Cholková, pak ale soupeř skóroval hned třikrát a po odpovědi Moniky Stecové ještě dvakrát. Na závěr naději vykřesaly Stecová a Michaela Čechovská, ale zápas už Hanačky nedokázaly dotáhnout a prohrály 4:5.

Dorostenky

Jediný tým, kterému se vlastně o víkendu dařilo, byly dorostenky. Ty šly do utkání s Šumperkem v dobré fazóně, když skóre odšpuntovala Lucie Zaoralová už ve 37. sekundě a Olomouc se za sedm minut dostala do vedení 5:0. Pak soupeř jednou snížil, ale poté přišly další tři góly FBS, který tak vyhrál 8:1.

Úspěšný byl také proti Horní Suché. Stejně, jako v zápase s Asperem, se dostal do vedení 5:0. Soupeř pak třikrát snižoval, ale na každý jeho gól dokázala odpovědět i Olomouc. Od 29. minuty se dostala ještě ke čtyřem trefám v řadě a zvítězila vysoko 11:3.