Ostatní kategorie o víkendu bodovaly

Do prvních listopadových bojů se tento víkend pustily kromě elitních týmů jen tři další kategorie. Jak přípravka, tak starší žáci i žákyně předvedli skvělé zápasy a většinu duelů vyhráli.

Starší žáci

Listopadový program otevřeli starší žáci dvěma nedělními zápasy. Ten první se udál proti Mohelnici. Ta absolutně nedokázala soupeři vzdorovat. V sedmé a osmé minutě se prosadili Jan Spurný a Erik Opluštil, během sedmnácté minuty Olomouc zvládla hned dva góly z hokejky Samuela Strašila a Marka Tomáška. V posledních minutách pak ještě skóroval Jan Slavík a Jakub Balner a FBS vyhrál 6:0.

Následně zažily gólovou smršť Hranice. Slavík se trefil už po sedmi sekundách, po první části Olomouc vedla 8:1. Dalších šest gólů do sítě Orlů padlo ve druhé třetině a poslední dějství přineslo dalších pět branek z holí Hanáků. Hranice kontrovaly už jen jednou a podlehly 2:19.

Přípravka

Listopadem své působení na turnajových dnech otevřel i tým přípravky. Ten se utkal s hranickými Orlíky, které porazil 11:3. Poradil si i s Litovlí, a to 5:1. Jediným, kdo ho v sobotu porazil, byl Jeseník, jenž zvítězil 7:5. V posledním zápase se ale taky urodila domácí výhra, další zápas tentokrát s hranickými Sokolíky skončil 13:1.

Starší žákyně

Dívky se jako první utkaly s Šumperkem. Velkou zásluhu na výhře měly tři Lucie. Navrátilová vstřelila první, Zaoralová druhý a Krčková třetí gól. Pak se Šumperku podařilo jednou snížit, ale na konečných 4:1 upravila Eliška Sedláčková.

Skóre zápasu proti Lutínu už bylo trochu divočejší. Jako první se prosadila Sofie Zaoralová, načež ale Tornáda zareagovala srovnáním. Pak se Olomouci povedlo odskočit až na stav 4:1 a po dalším gólu soupeře na 7:2. V posledních minutách se pak oba týmy ještě jednou zapsaly do listiny střelců a FBS zvítězil 8:3.