Olomoucké juniorky prohrály oba své zápasy, rezerva žen slaví první výhru

Nejenom nejvyšší domácí soutěže se rozjely, ale taktéž 1.liga juniorek má po úvodních zápasech. Juniorky si připsaly dvě porážky, nejdříve nestačily na Tatran a v neděli nedokázaly dotáhnout zápas s Bohemians. Ženy B si svoji letošní premiéru taky odbily, porazily Přerov a prohrály s Ostravou B.

Juniorky

PSN Tatran Střešovice 3:7 FBS Olomouc

Sobotní utkání s Tatranem začalo vyrovnaně, v první třetině šli do vedení domácí, Olomouc však rychle kontrovala. Koncem třetiny však Tatran dokázal opět odskočit.

Ačkoli dokázaly Střešovice odskočit o další dvě branky, tak se olomoucké juniorky nezalekly a snížily.

Ve třetí třetině už Tatran převzal veškeré otěže, vstřelil další tři branky a zápas byl v podstatě rozhodnut. Čočková ještě dokázala snížit, ale nic to neřešilo.

FBŠ Bohemians 2:1 FBS Olomouc

Druhý víkendový zápas byl daleko vyrovnanější. Olomoučanky konečně ochutnaly pocit vedení, když se v sedmé minutě prosadila Stoklásková. Vedení udržela Olomouc 38 minut, Bohemka pak vstřelila dvě slepené branky a zápas nakonec dotáhla do vítězného konce.

Ženy B

Taktéž rezerva žen má svůj úvodní víkend za sebou. B-tým se v sobotu utkal s Přerovem a Ostravou. S Přerovem dokázala Olomouc vyhrát jednoznačně 8:0. Druhý zápas už tak hezký nebyl, rezerva Ostravy byla nad síly hráček Olomouce a vyhrála 9:2.