Olomouc si první zápas v novém roce střihne proti Bohemians

Vánoční svátky a oslava nového roku je za námi a společně s rokem 2024 začíná také Extraliga žen. Hned první víkend vyzve Olomouc ženy z pražské Bohemky. První vzájemný zápas těchto týmu došel až do prodloužení, kde byly úspěšnější hráčky Olomouce.

FBS Olomouc 5:4pp FBŠ Bohemians

První vzájemné utkání bylo vyrovnané od samotného začátku, až do jeho konce. I přestože Olomouc vyprodukovala o deset střel více než soupeř, tak zápas došel až do prodloužení, ve kterém rozhodla Zuzana Kuchařová.

FBŠ Bohemians

Ženy Bohemians se momentálně nachází na sedmé pozici se ziskem 18 bodů. Z posledních pěti zápasů získaly šest bodů, před vánoční pauzou podlehly Vítkovicím 2:7. Ve 13 odehraných zápasech vstřelily 75 branek a 70 obdržely. Nejproduktivnější hráčkou týmu je Kateřina Strnadová se 17 body.

FBS Olomouc

Ženy jsou stále v boji o první čtyřku. Momentálně se nachází na pátém místě se ztrátou tří bodů. Oproti Bulldogs máme zápas k dobru. Oproti Bohemians mají olomoucké ženy menší počet obdržených branek, obdržely jich jenom 40, což olomouckou obranu řadí mezi 3 nejlepší. Nejproduktivnější hráčkou je Lucie Cholinská s 19 body.

Zápas začíná v neděli 7.1. od 14:00 na Čajkaréně