O víkendu hrály rezervy a mladší žáci

Po dlouhém měsíci se do hry dostaly rezervy mužů a dorostenců. Obě kategorie skončily s jedním vítězstvím ze dvou zápasů. Na různá místa se vydaly také oba týmy mladších žáků. Ty soupeře povětšinou válcovaly.

Muži B

Po téměř měsíční odmlce se rezerva mužů opět dostala k měření sil se soupeři. V sobotu nejprve vyzvala béčko Přerova. Bylo to velice dramatické utkání. Soupeř ho otevřel první brankou, na kterou ale velice rychle, a hlavně dvakrát odpověděl Tomáš Doubek. Pak se znovu srovnalo, znovu šla do vedení Olomouc, když se trefil Michal Hanusek, a následně Přerov opět zvládl nastolit remízový stav.

Do prostředního dějství měla mnohem lepší vstup Olomouc. Ta se uvedla góly Hanuska a Tomáše Pírka. Po snížení a dalším srovnání soupeře skóroval taky Adam Žižlavský. V poslední periodě srovnal oponent na 6:6, ale FBS si vzal zpět dvoubrankové vedení góly Doubka, který tak zkompletoval hattrick a Ondřeje Stehlíka. Extrémně důležitý byl pak krásně vychytaný nájezd, který zneškodnil Vít Hradil. Přerov totiž dokázal ještě jednou snížit, nakonec tak padl těsně 7:8.

Druhý mač nebyl moc podobný. Postřelmov vyhrál první třetinu 2:0 a i po následném Pírkově snížení dokázal opět o dvě branky odskočit. Olomouc ovšem předvedla skvělý závěr druhého dějství, kdy se trefili ještě Doubek, Hanusek a Pírek. V poslední třináctiminutovce skórovaly oba týmy jednou a duel tak dopadl smírně 5:5.

Dorostenci B

Rezerva dorostenců taky hrála po měsíci. V neděli se utkala s SK K2 a s Uničovem. Proti Prostějovu poslal FBS do vedení Jakub Hoferek v první třetině, na což navázal v další části Radim Bečica. V poslední dvanáctiminutovce zaznamenal soupeř dvě branky. Duel tak nakonec rozsekla až trefa Jana Vysloužila. Ten dostal míček do branky pět sekund před koncem. Méně slavně dopadlo měření sil s Uničovem. Ten totiž inkasoval od Matyáše Galby, ovšem obě následující třetiny vyhrál v poměru 2:0 a celkově tak porazil FBS 4:1.

Mladší žáci 2011

Mladší žáci se vydali na turnajový den do Přerova. Právě přerovské Predátory si podali jako první výsledkem 3:0. Následně remizovali 5:5 s Asperem Šumperk. Ve třetím duelu přehráli prostějovské Playmakers 3:1 a na závěr vyhráli i nad přerovskými Pantery 2:1.

Mladší žáci 2010

Druhý tým mladších žáků vycestoval do Mohelnice. Právě té ze začátku podlehl 0:2. Následně si poradili s Orly z Hranic 9:2. Problém mu nedělal ani duel s Tornády Lutín, který skončil výhrou 7:0. A ještě o jeden gól lépe dopadl v zápase s SK K2.