Na první branku v sezoně si musí ženy ještě počkat, s Vítkovicemi padly 0:5. Juniorky vstoupily do sezóny vítězně, Bohemians poráží 5:1

V prvním kole čelily olomoucké ženy mistryním z Vítkovic. Vítkovice po celý zápas ukazovaly svoji sílu a Olomouc žřídka pouštěly do útoku. Domácím se nepodařilo prosadit a vyšli ze zápasu s nulou. V dalším kole čekají na Olomoucké ženy hráčky Znojma.

Ženy A

Do první velké šance se dostala Olomouc. Šponiarová se nechala zahnat k mantinelu a špatně rozehrála. Ke střele se dostala Lucie Cholinská a do dorážky se hnala Suchánková, ale míček nakonec proskákal kolem pravé tyče brankářky. Brankový účet otevřela v desáté minutě Sára Seevaldová, která dostala prostor na středu hřiště a trefila se nad nohu olomoucké brankářky. Vítkovice mohly navýšit své vedení o minutu později, ale pohotově zasáhla Kuchařová. Ani Olomouc nezůstala v šancích na suchu, ale i Příleská v brance dokázala vytasit dobrý zákrok. Vítkovice se druhé branky dočkaly ve 14. minutě, když se z průniku středem prosadila Tereza Matýsková.

Ve druhé třetině se začal více ukazovat kvalitativní rozdíl týmů, domácí ale držela ve hře výbornými zákroky Hana Kuchařová. I Olomouc dokázala zavařit vítkovické brankářce, ale Příleská byla vždy připravena. Ani v přesilové hře se domácí hráčky nedočkaly prvního gólu. Navýšení brankového rozdílu se vítkovičtí fanoušci dočkali minutu před koncem třetiny, když se střelou z první prosadila Jessica Kabelková.

Začátek poslední třetiny nevypadal pro olomoucké hráčky moc dobře. Nejenže se Vítkovice dostaly do několika šancí, ale v prvních šesti minutách dokázaly vstřelit dvě další branky. Navíc z olomoucké strany přišlo vyloučení a soupeřky mohly rozjet kombinace na olomoucké polovině, několikrát však zasáhla Kuchařová. V posledních deseti minutách začala Olomouc více tlačit a vytvářela si dobré šance, koncovka však tápala a Olomouc se nezvládla z žádné šance prosadit.