Juniorky suverénně porazily Panthers Praha a započaly tak svou šňůru výher v rámci play-off!

4. a 5. března 2023 proběhla první dvě utkání v rámci osmifinále play-off 1. ligy juniorek. Olomoucké juniorky si jakožto absolutní vítězky základní kola měly právo vybrat svého soupeře jako první. Zvolily si pražské Panthers, jež se umístily na čtrnáctém místě tabulky. V obou duelech je suverénně porazily 10:1 a 10:2 a mohou se tak začít připravovat na čtvrtfinále, které je čeká 11. a 12. března. Jak vítězná utkání probíhala?

Juniorky neváhaly a započaly svou šňůru výher i v rámci play-off dvěma výhrami. První duel s Panthers začal velkým náskokem domácích, kterým se podařilo vstřelit pět gólů. Soupeř měl tak rozhodně co dohánět. Ve druhé třetině se mu však také nepodařilo nijak prosadit, zatímco olomoucké hráčky vstřelily další tři branky.

Až v poslední části se soupeř prosadil, a to jedním gólem v padesáté druhé minutě, načež Hanačky vstřelily ještě poslední, desátou branku a suverénně tak za stavu 10:1 zvítězily.

Velmi úspěšnými střelkyněmi byly například Anna Ševčíková, jež zkompletovala hattrick či Veronika Mrázková, která byla autorkou čtyř gólů! Hráčkou utkání se stala obránkyně Nikola Krupičková.

Druhý duel byl velmi podobný jako ten první. Opět v absolutní režii hostů, kterým se stejně jako minule podařilo vstřelit deset branek.

Soupeř se dokázal dvakrát během druhé třetiny prosadit, což ale i tak na výhru nestačilo a olomoucké juniorky i podruhé zvítězily!

Zkompletovat hattrick se tentokrát podařilo Valentýně Zerzánové a jako hráčka utkání byla vybrána Veronika Mrázková, která byla autorkou dvou gólů.