Černá série prolomena! Ženy porazily Jičín. Juniorky pokračují ve vítězné šňůře

Ženy v rámci osmého kola Extraligy žen porazily FBK Jičín 11:6 a série proher je tak už jen minulostí. Odvezly si tři velmi cenné body a připsaly na své konto druhou výhru. Olomouckým juniorkám se nepřestává dařit a tento víkend opět dvakrát zvítězily, a to nad Black Angels a Mladou Boleslaví.

Hanačky se mohou radovat! Nedělní zápas v Jičíně jim přinesl důležité body do tabulky, které se v posledních kolech nedařilo získat. Už v první třetině si vedly dobře, a do druhé části zápasu tak vstoupily s dvougólovým náskokem. Přesto, že se soupeř během druhé třetiny vzpamatoval a začal také střílet branky, stále se zvyšující náskok Hanaček se mu už nepodařilo dohnat.

Poslední třetina byla pro diváky velkou podívanou. Olomoucké ženy předvedly, co se v nich skrývá a soupeři nadělily hned šest branek. S pohádkovým výsledkem 11:6 prolomily sérii neúspěšných zápasů a bojují tak nadále o své místo v play-off.

Olomoucké juniorky jsou stále nepřekonatelným lídrem soutěže první ligy juniorek. Za tento víkend si v rámci devátého a desátého kola připsaly další dvě výhry do sbírky.

V sobotním utkání zvítězily 4:1 nad pražským týmem Black Angels. V nedělním zápase s Mladou Boleslaví byla situace více napjatá, neboť oba týmy vstřelily dvě branky. Až v padesáté sedmé minutě se podařilo Valentýně Zerzánové skóre otočit ve prospěch FBS Olomouc a juniorky mají tak na kontě už jedenáct výher za sebou!